skip to Main Content
Hakkımızda

Size daha iyi hizmet verebilmek için kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz.

Bizler hizmet verdiğimiz müşterilerimizin eldivenlerinin tedarikinde stratejik iş ortağı bilinciyle çalışıyoruz. Yılların getirdiği satış tecrübesine, itibarımıza duyulan güvenle hizmet veriyoruz. Bizler; müşterilerimizin fiyat ve kalite beklentilerini doğru anlıyor, aramızdaki güvene dayalı ilişkilerimizde onların işlerini iyi yapmaları için iş ortağımız olduğunun sorumluluk bilinciyle birlikte hareket ediyoruz.

Eldiven ihtiyaçlarının tedarikinde müşterilerimizin karşılaştığı sorunları ve ihtiyaçlarını iyi biliyor, onları ürünleri kullanırken karşılaşabilecekleri durumlar konusunda açıklıkla bilgilendiriyoruz.

Kendi alanında uzman ve sektör lideri üreticilerimizin ürünlerinden oluşan portföyümüzün hızlı bir şekilde tedarikini sağlarken, müşterilerin ihtiyaç duyacağı teknik standartlara ve maliyetlerine dikkat ederek ihtiyaçlarına tam olarak cevap veriyoruz.

Reform Kurumsal Tedarik olarak bizler; sunduğumuz geniş ürün seçenekleri ve güçlü tedarik ağımızla, müşteri ihtiyaçlarına odaklı ar-ge süreçlerimizle hep daha iyi hizmet vermenin arayışı içerisindeyiz.

REFORM KURUMSAL TEDARİK

Back To Top